Reference naruby — Aneb s mými klienty je radost spolupracovat

Mám skvělé klienty – po profesní i lidské stránce. Vážím si toho. Proto mě napadlo jim napsat reference.

S jejich souhlasem uvádím i zde…

Martin Anderko

Pozice v době spolupráce:
Head of Performance Marketing v Gymbeam

Martin je jedním z TOP profesionálů ve svém oboru. Oceňuji velmi dobré technické znalosti, výborný přehled v tématech napříč celou šíří online marketingu.

Nejvíce si však cením Martinovy schopnosti řídit projekt na strategické i operativní úrovni a jasné a efektivní komunikaci.

Lukáš Přikryl

Pozice v době spolupráce:
CMO v Usetreno.cz

Lukáš je jedním z nejprofesionálnějších CMOs, které jsem potkal. Jeho zkušenosti se zúročují ve schopnosti koordinovat projekty a lidi s klidem a nadhledem, což vede ke kýženým výsledkům.

Lukášův velmi dobrý přehled v online marketingu a webových technologiích umožňuje efektivní komunikaci na strategické i operativní úrovni bez nutnosti slepého naslouchání specialistům.

Martin Vobr

Pozice v době spolupráce:
Co-founder v Rebex

S Martinem se mi moc dobře spolupracuje. Je radost, když klient, který je vlastníkem firmy, zároveň precizně chápe fungování online marketingu (vč. vyhodnocení výkonnosti) a souvisejících technických dovedností.

Marek Klenotič

Pozice v době spolupráce:
Project manager & Martech SME v Easy Software

Oceňuji Markův elán a byznysový způsob přemýšlení. V kombinaci se schopností chápat “jak věci fungují technicky” a schopností předávat a překládat informace z/do firmy, považuji Marka, za velmi cennou součást marketingového týmu Easy Software.

Miroslav Hesoun

Pozice v době spolupráce:
Web developer & Online marketing specialistaAbra Software

V Mirkovi má Abra člověka, který velmi efektivně propojuje mnoho dovedností v jedné osobě (web development, PPC a webovou analytiku). Kromě úspory za “celý tým”, vidím i přinos ve výborné schopnosti chápat souvislosti a netříštění informací a kompetencí. S Mirkem je prostě radost pracovat.